Rozpoczęcie roku szkolnego

Szanowni Rodzice, Kochane Przedszkolaki

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym 2021/2022, pełnym nowych wyzwań, pracy, świetnej zabawy, realizacji zainteresowań, zdobywania ważnych umiejętności. Z tej okazji życzymy aby nasze przedszkole było dla Państwa i dzieci bezpiecznym i przyjaznym miejscem, pełnym pięknych przygód. 

Przedszkole w nowym roku szkolnym będzie czynne w godzinach 6:30 – 17:00

 

Prosimy o przyniesienie dla dzieci 3 – 4 letnich

– pantofli (najlepiej antypoślizgowych, z białą podeszwa)

– kompletu zapasowych ubrań

– poszwy i  małej poduszki

– chusteczek higienicznych

– chusteczek nawilżanych

– papieru toaletowego 

-teczki papierowej na prace plastyczne

 

dla dzieci 4, 5 i 6 letnich 

– pantofli (najlepiej antypoślizgowych, z białą podeszwą)

– kompletu zapasowych ubrań

– chusteczek higienicznych

– papieru toaletowego

– teczki na prace plastyczne.

 

Prosimy aby przyprowadzać dzieci do szatni przedszkola, w której pomagają się Państwo rozebrać dziecku i przekazują dziecko paniom pełniącym dyżur w szatni. Również odbierając dziecko odbieramy je od nauczyciela pełniącego dyżur i przebieramy dziecko w szatni, nie przedłużając w niej pobytu.

Prosimy aby w szatni znajdowało się maksymalnie dwóch rodziców (mały metraż szatni), jeśli będzie Państwa więcej prosimy poczekać na zewnątrz. Prosimy pamiętać o obowiązkowej maseczce o dezynfekcji rąk przed wejściem do szatni i o zachowaniu bezpiecznej odległości.

Pamiętajmy również drodzy Państwo, o tym że do przedszkola nie przyprowadzamy dzieci z widocznymi objawami chorobowymi tj: katar, gorączka, kaszel, wymioty, biegunka i inne. 

Dbajmy o nasze dzieci, o nasze Panie i o nas samych.

Pozdrawiam serdecznie Dyrektor Emilia Górecka