Co nas czeka w lutym?

Szanowni Rodzice

1.WITAMY SERDECZNIE NA NASZEJ NOWEJ STRONIE INTERNETOWEJ, MAMY NADZIEJĘ ŻE STRONA SIĘ SPODOBA I SPEŁNI OCZEKWIANIA

2.Zapraszam Państwa po odbiór deklaracji dotyczącej kontynuacji edukacji w naszym przedszkolu.

3. W okresie wakacyjnym przedszkole będzie sprawowało dyżur w miesiącu sierpniu. 

3. Uroczystości i ważne dni

16.02 Dzień listonosza, w tym dniu będziemy poznawać pracę listonosza i drogę listu od nadawcy do adresata. 

18.02. Dzień numeru 112, o godz.9.15, odwiedzą nas Ratownicy Medyczni, opowiedzą nam o swoim zawodzie a także zaprezentują udzielanie pierwszej pomocy „Uratuj misia”!:)

25.02 BAL KARNAWAŁOWY!!!! W tym dniu będziemy bawić się przebrani w postacie bajkowe. PROSIMY PAMIĘTAĆ O STROJACH!!!W tym dniu będą również wykonywane zdjęcia przez fotografa. Nie zapomnieliśmy również o tłustym czwartku, jednak ze względu na spalanie kalorii podczas balu, pączki będziemy zajadać w przerwie między zabawami.
 
Podczas spotkań z gośćmi przestrzegamy zasad bezpieczeństwa: maseczka, dezynfekcja, odstęp. Wietrzymy sale między grupami, także podczas takiego spotkania. 

Państwu również przypominamy o zasadach przestrzeganych podczas przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola: O dezynfekcji rąk, o maseczkach i o zachowaniu odstępu. Proszę również pamiętać, żeby w szatni nie było więcej niż dwie osoby dorosłe. Pamiętajmy również o tym, aby do przedszkola przyprowadzać dzieci zdrowe. Jest to bardzo ważne dla zdrowia dzieci, Państwa, i pracowników przedszkola. Dbajmy wszyscy o siebie wzajemnie.