A w październiku….

Już jutro, czyli 03.10 w naszym przedszkolu Dzień Zwierząt (Zwierząt egzotycznych, leśnych, a także tych, które mamy w domu).

04.10 Dzień Muzyki – z tej okazji grupa średniaków i starszaków pojedzie na wycieczkę do Kina Kijów na Musical pt. „Przygody Piotrusia Pana”. 

06.10 o godz. 9.00 Warsztaty przeprowadzone przez przedstawicieli POLICJI dotyczące naszego bezpieczeństwa i pracy Policjanta

10.10 Dzień Drzewa – odpowiemy sobie na pytanie: jakie mamy gatunki drzew? Dlaczego są dla nas tak ważne?, Jak o nie dbać? Może zasadzimy kolejne drzewko?

18.10 Dzień Poczty Polskiej Odwiedzimy zaprzyjaźnioną pocztę, wyślemy listy do Mikołaja, poznamy pracę listonosza i osób pracujących na poczcie, poznamy drogę listu od nadawcy do adresata.

21.10 Święto „Skrzata” czyli święto naszego przedszkola:) W tym dniu odbędzie się Pasowanie na przedszkolaka grupy najmłodszej. Piknik z tej okazji odbędzie się na ogrodzie przedszkolnym o godzinie 14.30. Wystąpią wszystkie grupy, które później wspólnie będą bawić się na ogrodzie. Zapraszamy wszystkich Rodziców naszych przedszkolaków:) 

28.10 Dzień Dyni – W tym dniu zachęcamy aby wszystkie dzieci miały na sobie coś w kolorze pomarańczowym. Można przynieść do przedszkola dynię:) Wspólnie z Paniami z kuchni przygotujemy coś pysznego, dyniowego:)

Życzymy miłej zabawy:)