A już w listopadzie…

01.11 – przedszkole nieczynne (Dzień Wszystkich Świętych)
04.11 – Dzień postaci z bajek – w tym dniu dzieci będą miały zorganizowane kino z popcornem:) Będą oglądać na dużym ekranie z projektora bajki z dzieciństwa swoich rodziców:) Można przynieść (podpisaną ołówkiem) ulubioną książeczkę z bajką
10.11 – Dzień dla Niepodległej – Zaśpiewamy wspólnie hymn dla Niepodległej a dzieci z grup najstarszych zaprezentują przedstawienie z tej okazji (które prześlemy do Państwa w formie nagrań). Proszę ubrać dzieci (lub przynieść ) ubranka galowe (ciemne spodnie, spódniczki i białe bluzki)
11.11 – przedszkole nieczynne (Święto Niepodległości)
17.11 – godz. 9:15 odwiedzą nas Ratownicy Medyczni i opowiedzą o swojej pracy a także przećwiczą z nami udzielanie pierwszej pomocy. Utrwalimy numer 112. 
24.11 – Dzień pluszowego misia – dzieci mogą przynieść ulubionego (podpisanego) misia a także, w tym dniu kuchnia przygotuje z dziećmi misiowe przysmaki:)
25.11 – Dzień kolejarza i tramwajarza – w tym dniu dzięki uprzejmości mamy Martynki spotkamy się z Panem kolejarzem, który opowie nam o swojej pracy a także pokaże nam pociągi na Dworcu Płaszów.  
30.11 – Andrzejki – wróżby i zabawy andrzejkowe (chętne dzieci mogą przynieść przebrania) 
 
Jeśli w między czasie coś się zmieni będę Państw informowała na bieżąco.

Miłej zabawy:)