Rada rodziców

Konto bankowe Rady Rodziców, na które można dokonywać wpłat

77 1090 2053 0000 0001 5560 8362

INFORMACJA O OPŁATACH W ROKU SZKOLNYM  2023/24

Wpłaty w bieżącym 2023/2024 roku przedszkolnym wynoszą:

Semestr II: 100 zł za jedno dziecko (drugie dziecko 50 zł)

W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę.

Prosimy o dokonanie wpłat na konto rady rodziców do 29.03.2024r.

Jeżeli chcieliby Państwo zainteresować Radę określonym zagadnieniem, czy też mają Państwo ciekawe pomysły lub propozycje nowych rozwiązań – prosimy o kontakt. skrzaty129@gmail.com Zachęcamy również do udziału w zebraniach Rady Rodziców. Informacja kiedy takie się odbędzie, zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w holu Przedszkola i na stronie internetowej. Oczekujemy współpracy. Wszelkie wnioski, uwagi i problemy będą rozpatrywane.

Szanowni Rodzice!
         Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców otworzyła konto w Santander Bank Polski
Wpłacane przez Państwa środki będą wykorzystywane na bieżące potrzeby związane z uroczystościami odbywającymi się na terenie przedszkola. Nie ukrywamy, iż brak wpłat będzie skutkował np. zaniechaniem zorganizowania danej uroczystości, z prozaicznego powodu – braku środków. Oczywiście bardzo byśmy chcieli móc dofinansowywać wszystkie wartościowe i wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet ma jednak granice. Prosimy
o zrozumienie potrzeb i apelujemy o dokonywanie płatności.
Jednocześnie informujemy, iż Rodzice będą informowani ile pieniędzy zostało wpłacone na Radę, jakie kwoty, jak również, na co i ile zostało wydane.
Chcąc wpłacić pieniądze na konto Rady Rodziców w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której uczęszcza.
Jeżeli znajdzie się ktoś, kto zechce wpłacić dobrowolne kwoty na Radę Rodziców naszego Przedszkola, oczywiście można to uczynić na podany niżej nr konta, wpisując w tytule przelewu „darowizna na Radę Rodziców”.

Facebookowa grupa zamknięta dla rodziców:

Rodzice Skrzatów 129

Zapraszamy do dołączenia do grupy.

Bardzo liczymy na zrozumienie i współpracę z Państwa strony.
Dziękujemy serdecznie
Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 129 „SKRZATY”