Rada rodziców

Rada Rodziców:

Przewodnicząca: Agata Łącz-Kancir gr.3
Zastępca: Anita Surga gr.1
Skarbnik: Sylwia Kuś gr.3
 
Członkowie rady rodziców:
Agnieszka Kowalik gr.3
Michał Paszek gr.2
Victoriia Zastavna gr.2
Monika Górka gr.1
 

Konto bankowe Rady Rodziców, na które można dokonywać wpłat

29 8619 0006 0031 0328 9163 0001

INFORMACJA O OPŁATACH W ROKU SZKOLNYM  2022/23 

Wpłaty w bieżącym 2022/2023 roku przedszkolnym wynoszą:
 
Semestr II: 80zł za jedno dziecko (drugie dziecko 40zł)
 
W tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę.

Prosimy o dokonanie wpłat na konto rady rodziców do 28.02.2023r.

        Jeżeli chcieliby Państwo zainteresować Radę określonym zagadnieniem, czy też mają Państwo ciekawe pomysły lub propozycje nowych rozwiązań – prosimy o kontakt. skrzaty129@gmail.com Zachęcamy również do udziału w zebraniach Rady Rodziców. Informacja kiedy takie się odbędzie, zostanie umieszczona na tablicy ogłoszeń w holu Przedszkola i na stronie internetowej. Oczekujemy współpracy. Wszelkie wnioski, uwagi i problemy będą rozpatrywane.

Szanowni Rodzice!
         Pragniemy poinformować, iż Rada Rodziców otworzyła konto w Małopolskim Banku Spółdzielczym w Wieliczce Oddział w Krakowie.
Wpłacane przez Państwa środki będą wykorzystywane na bieżące potrzeby związane z uroczystościami odbywającymi się na terenie przedszkola. Nie ukrywamy, iż brak wpłat będzie skutkował np. zaniechaniem zorganizowania danej uroczystości, z prozaicznego powodu – braku środków. Oczywiście bardzo byśmy chcieli móc dofinansowywać wszystkie wartościowe i wymagające wsparcia inicjatywy. Nasz budżet ma jednak granice. Prosimy
o zrozumienie potrzeb i apelujemy o dokonywanie płatności.
Jednocześnie informujemy, iż Rodzice będą informowani ile pieniędzy zostało wpłacone na Radę, jakie kwoty, jak również, na co i ile zostało wydane.
Chcąc wpłacić pieniądze na konto Rady Rodziców w tytule przelewu prosimy podać imię i nazwisko dziecka oraz grupę do której uczęszcza.
Jeżeli znajdzie się ktoś, kto zechce wpłacić dobrowolne kwoty na Radę Rodziców naszego Przedszkola, oczywiście można to uczynić na podany niżej nr konta, wpisując w tytule przelewu „darowizna na Radę Rodziców”.

Facebookowa grupa zamknięta dla rodziców: 

Rodzice Skrzatów 129

 
Zapraszamy do dołączenia do grupy. 

Bardzo liczymy na zrozumienie i współpracę z Państwa strony.
Dziękujemy serdecznie
Rada Rodziców Samorządowego Przedszkola nr 129 „SKRZATY”